Tutorials

Návod jak na jednodušší klik. ikonku

2. září 2012 v 15:20 | Tyna*
Čauko, udělala jsem návod, protože mě baví a taky aby tady něco bylo. Vím, že tohle umí a ví snad každej, ale tak možná se najdou lidi co používají ten šílenej kód :D Tak jen pro přehled :)


Pro zvětšení klikni na obrázek :)
Snad to někomu pomůže,
Tyna*

Návod jak na brushe v PS

14. srpna 2012 v 11:13 | Tyna*
Tak jo lidičky, v pátek v noci odjíždím do Itálie na týden, takže vám tu chci něco přednastavit, byla bych ráda, kdyby jste si psali, co byste tu rádi viděli SEM. Udělala jsem návod jak na brushe, je mi jasný, že to zná plno lidí, je to pro začátečníky :)


Klikněte na obrázek pro plnou velikost.
Doufám, že vám to pomůže.
Tyna*

Návod jak ořezat fotku

11. února 2012 v 12:49 | Tyna*
Tak čus :) Jsem tady po dlouhé době. Zase se omlouvám, ale nejde to zvládnout všechno :D Prázdniny pomalu končí. No bylo to super :) Jo a už spolu chodíme no :D Můžu mu tady na blogu říkat K. :) Pokud chcete :D No teď k tomu návodu. Někdo ho chtěl, tak snad se bude hodit :) Já to teda touto metodou nedělám vždy, ale na PNG obrázky a tak je to dobrý :) Tak pište co si myslíte :)

Pro plný náhled klikněte na obrázek.

Tyna*

Návod jak správně sladit barvy

5. února 2012 v 16:20 | Tyna*
Hola, pardon, že jsem včera nic nepřidala, nebyl čas :D Večer to bylo fakt dobrý, ale o tom jindy, nebo spíš nikdy :P
Udělala jsem pro vás návod :) Jako, není to až tak návod, jako pár mých stejně uplně divných rad :D Možná vám někomu pomůžou, fakt nevím. Tak pište, co si myslíte. Nejsem profesionál a taky mi něco nejde úplně dobře vysvětlit. Možná bych tam toho napsala víc, ale nevěděla jsem jak to mám napsat ;) Tak se mrkněte no..:)

Pro plnou velikost klikněte na obrázek.

Líbí se vám? :)
Tyna*

Návod jak zabalit soubory do .rar

15. ledna 2012 v 18:07 | Tyna*
Tak jo, byl tady dotaz na tento návod. Tak jsem ho udělala :) Doufám, že vám pomůže a kdyby byl problém, napište do komentářů.

Klikněte na obrázek pro plnou velikost.

Tyna*

Návod jak upravit animaci v PS

6. ledna 2012 v 19:33 | Tyna*
Udělala jsem návod, jak upravit animace v Photoshopu. Pár lidí mi o to psalo. Takže doufám, že budete spokojení. Já to spíš dělám v PS než v Photoscape. Tak pište, kdyby jste něco nepochopili. Ráda vám pomůžu :) Jinak dneska asi budu hrát The Sims, dlouho sem je nehrála :D


Klikni na obrázek pro plnou velikost.
Tyna*

Návod jak na animace z videa

1. ledna 2012 v 22:53 | Tyna*
Ahooj :) Chci poděkovat všem za přání do Nového roku, samozřejmě vám přeji to samé. Včera/dneska to bylo fajn :D To víte silvestr. Byly sme u kámoše ještě s dalšíma 10 lidma a supr :) Mám i pár fotek, ale nevím jestli je sem dám :D Jo a teď k tématu. Udělala jsem návod, jak na animace z videa. Já to teda dělám tímto způsobem, nevím, určitě je i jiný :) Tak doufám, že vám to půjde. Dotazy pište do komentářů a snad nebude problém :)

Klikněte na obrázek pro plnou velikost.

Doufám, že sem vám pomohla. Dalo mi to hodně práce, takže prosím, nekopírujte beze zdroje ;)
Tyna*

Návod jak na "stužku"

30. prosince 2011 v 1:31 | Tyna*
Přidávám návod, který chtělo hodně lidí :) Doufám, že vám pomůže a že ho pochopíte. Kdo neví, co myslím, je to takový ten pruh se zahnutýma rohama. Tak kdyby něco nešlo, napište do komentářů :)

Klikněte na obrázek pro plnou velikost.

Dotazy pište do komentářů.
Tyna*

Návod jak změnit PC ikonky

29. listopadu 2011 v 21:21 | Tyna*
Tento návod sem dávám, protože jsem udělala vlastní ikonky. Takže ten kdo to neumí změnit, tomu tady dávám návod :) Hodně štěstí ;) Není to vůbec složitý!


Kliknutím na obrázek zvětšíte na plnou velikost.
Prosím, nekopírujte beze zdroje! :)

BTW. Ty ikonky přidám zítra! Budou vánoční! Těště se :)
Tyna*

Návod jak na horní menu (v záhlaví)

28. listopadu 2011 v 19:37 | Tyna*
Čauky, přidávám návod, který tady chtělo dost lidí :) Vím, že už to spousta z vás umí, ale sposta taky ne :) tak, doufám, že to pochopíte. Kdyžtak se ptejte do komentářů.


Kliknutím na obrázek se vám návod celý zobrazí :)
Hodně štěstí!
Tyna*
 
 

Reklama