Šablonky

06 Šablonky - Summer waves

2. srpna 2014 v 14:30 | Tyna*
Ahooj, omlouvám se za delší neaktivitu, nemám vůbec čas, jsem pořád někde, nespím doma, teď zase pojedu na chatu za kámošema ! Tak jsem něco potvořila v PS, přídávám jednoduchou šablonku, kterou si uložíte a v PS nebo jiném programu do ní vložíte libovolný obrázek. Ozvu se zase za pár dní ))

ukázka:

Šablonku stáhnete kliknutím na obrázek.
Prosím jen o nemazání zdroje. Pokud by šel špatně vidět, můžete ho někam uvést.
Díky moc a snad se líbí ))
Tyna*

05 Šablonky - Hearts

5. dubna 2013 v 19:19 | Tyna*
Ahoj, neměla jsem vůbec čas na blog, bylo toho hodně do školy, a taky pořád je. Udělala jsem šablonky, které můžete použít na fotky do svých článků. Jediné, co chci, aby jste uvedli zdroj. Na šablonkách je sice napsaný, ale je nenápadný a taky by ho někdo mohl smazat. Tak prosím se zdrojem! :) Jsou takové zamilované, nevím no, líbí se mi ty srdíčka :D Jsou v různých barevných variantách. Nejsou výrazné, spíš pastelové.


Další barvy pod perexem
Snad se vám budou líbit! :)

04 Šablonky - Stužky

24. ledna 2012 v 21:04 | Tyna*
Čus, vím, že nic nepřidávám :D Ale už to bude lepší :) Když už jsou známky uzavřený. Chystám vyhodnocení VGS s Nikou, nějaký fotky a grafiku, ale nevím jakou :D Tak teď akorát stužky, chtěl je blog unlimited-selenag.blog.cz, tak jsem jich udělala více barev a můžete je používat. Barvy jsou teda dost vyblitý :D Je tam dost špatně viditelný zdroj, ale je tam ;) Tak ho prosím nemažte. Díkes

03 Šablonky - Stužky

30. prosince 2011 v 16:38 | Tyna*
Byl tu dotaz, jestli bych nemohla udělat stužky, na který sem dělala návod. Tak sem udělala dva druhy, a vy si můžete v Photoshopu nebo Photofiltru změnit barvu, ale prosím nemažte ten zdroj! Můžete si i změnit velikost, ale zdroj tam nechte :)


(Velikost je zmenšená kvůli velikosti stránky, klikněte na uložit nebo otevřít v novém okně, apod)

Tak prosím, nemažte ten zdroj, jinak si barvu a velikost uprvate jak chcete ;)
Tyna*

Šablonky 02 puntíkované

11. října 2011 v 15:29 | Tyna*
Tramtadadá. Moje šablonky na fotky :D Doufám, že se vám líbí. Docela mě to baví, tak asi někdy udělám zase. Jinak sem načala design na můj blog. Ale uvidím, možná ho dám jako free. Je s GNR (Guns 'n Roses) :)) Tak se těšte..:D ale ještě není skoro vbc hotový..;) Tak tady ty šablonky. Nemažte zdroj! Díky ;)

Tak co, líbí? :) Nemazat zdroj, Díky! Tyna*

Šablonky 01

30. září 2011 v 9:07 | Tyna*
Ahojte :) Tak sem doma, ale možná půjdu do školy na poslední hodinu napsat si chemii :D :) Teď se ju naučím ;)
Jinak vám sem dám šablonky, které sem udělala pro naši VGS :) Ale dám je i vám, pokud je někdo použije, můžete si an ně něco napsat ;) Zdroj prosím nemažte! :) Díky
Více barev v celém článku :)
 
 

Reklama