Photos

Sicily, Italy 2013

16. července 2014 v 11:40 | Tyna*
Čaute! dnes přidám zase fotky, jsou to ty, které jsem myslela, že přidám skoro před rokem, haha. Mám trošku čas, v pondělí mi odstraňovali všechny 4 osmičky. Nevím jak to bude dál, taky až se vrátí přítel z dovolené budu víc s ním a více času venku než doma, teď jen tak polehávám apod. Ale určitě to tu nenechám bez článku min. jednou za týden! )) Jinak pokusím se udělat ty designy z objednávky, ještě počkám, jestli se někdo zapíše. Teď už k fotkám, nejsou to žádný zázraky, ale moře je moře, no můžete posoudit sami ))Více v celém článku! ))

Calabria, Italy 2014

10. července 2014 v 16:50 | Tyna*
Ahoj ahooj ! Nějak se mi zachtělo přidat článek na blog, nevím, kolik lidí sem ještě chodí, ale nebude to moc. Přesto jsem se rozhodla upravit fotky z letošní dovolené a přidat je. Vybrala jsem pár, asi nejlepších. Možná budu od teď aktivní, uvidím podle času. Dlouho jsem na blog nic nepsala, už jsem skoro zapomněla, jaký to je. Tak už nebudu psát zbytečnosti, dneska jen ty fotky a trošku to tady obnovím, tak si je užijte !

Větší náhled získáte kliknutím pravým tlačítkem, možnost otevřít v novém okně. (chrome)


Více v celém článku

Summer photos 2012

27. srpna 2012 v 21:37 | Tyna*
Ahojte :) Předem omluva, že přidávám až teď, ikdyž jsem přijela v sobotu ve 2 odpoledne, ale neměla jsem čas a náladu :D Takže tak, a teď pro vás mám pár fotek z letošního léta, jsou z dovolených.


Fotka z pláže na Korsice :)
více v celém článku...

Christmas 2011'

28. prosince 2011 v 0:47 | Tyna*
Ták, přidávám fotky z letošních Vánoc. Jsou nic moc :D Ale den to byl super :) Nějak kolem 11 večer ke mě domů přišla Nika a udělaly sme si hezký večer, noc :D Pily sme Malibu s mlíkem, jedly cukroví a dívaly se na Kick-Ass :D prostě pohoda, v krbu hoří oheň, stromek svítí. Tak si užijte fotky :)

Zdobení stromku :)
Moje oblíbená baňka :D :)

Fall is finally here, or our photos

19. října 2011 v 17:56 | Tyna*
So, what's up? Dneska fajn den, sem unavená akorát :D Včera sem měla moc školy! A dnes se taky musím "učit" informatiku (:D) a literu..Takže sory, vím, že sem říkala ty fotky včera, ale dnes je tady máte s vším všudy! Tak si je užijte. Snad přes tu dlouhou zimu, co nás čeká, nás navštíví sluníčko ještě :D Tak jo, melu zas něco co nechci, mrkněte a pište :)

Nechápu, jaktože ještě není barevný listí! :D Vypadá to jak na jaře, ale budiž, zima byla pořádná! Promrzly sme :D

Sluníčko trošku :)

Všichni už víme, že si stromofil!! :D

Cože? No jasně, že jsem Ježíš. :D

Random pictures

28. září 2011 v 12:22 | Tyna*
Zdravím, užíváte si toho, že není škola? :D Já ano! večer jsem byla u kamoše jen tak s Nikou* a ostatníma :) Dneska vám sem dám fotky jen tak vyfocené někdy :D ale všechny jsou foceny mnou! :) Tak komentujte ;)
a připomínám, že můžete posílat výtvory do VGS ;)

V H&M :D Ty beranice! ♥ :D
Po druhé :P :D

Klik na C.č. :)

Partyyyy!!!

26. září 2011 v 20:07 | Nika*
Oh my god!
Tak jsem zase tady, jste rádi? :) Mám pro vás fotky z tý oslavy, bylo to žůžo! Opili jsme jednu kámošku! :D Vlastně jsem byli všichni napití, někdo míň někdo víc.. Ale bylo to prostě boží, příští měsíc budeme pořádat další houseparty, už aby to bylo! :) Byla to vlastně oslava narozek mojí spolužačky a kámošky Verči :) Dala jsem jí jako dárek takovej přívěšek na krk se sovou a mašličkou :) A čokoládu, protože Verča pořád žere :D Takže fotky dole, snad se budou líbit a moc se nepolekáte :D

A to sme ještě byli střízlivý! :D Nechápu, co sme si říkali tak vtipnýho, ale deset minut jsme se váleli smíchy po zemi :D a to myslím doslova, ale tu fotku na podlaze sem nedám, je rozmazaná :D "Hodně štěstí, Verunko!" :D ♥
Fotka s Ájou :D vymotali jsme 4 roličky toaletního papíru po celým domě :D btw. místo něho jsme pak používali kapesníčky :D

I'm back

20. září 2011 v 16:47 | Nika*
Tak jo, fakt DLÓÓÓÓÓÓUHO sem tady nebyla.. Ale já sem fakt neměla co přidávat :D Ne, že bych toho teď měla mraky :D Ale chci se vám aspoň omluvit, protože teď to bylo ve škole fakt hrozně divný :D To víte, musela sem se seznámit s novýma lidma, byla sem na adapťáku, a už jsme něco psali a budeme psát.. Je to hrozný. Jelikož jsem "nemocná" (mám něco s uchem, ale do školy normálně chodím, což je na prd :/ :D) tak nemůžu ani fotit to super hnusný počasí :D Ale jsem ráda, že konečně není takový horko.. :D :)
Teď vám přidám pár fotek z adapťáku, snad se vám budou líbit.. :)

První fotka je dost blbá :D hráli sme hru pavučina, snad to někdo znáte :)
(btw.to nahoře jsem já, podpírá mě jedna moje spolužačka a pak další asi čtyři lidi.. :D)
Verunka, moje spolusedící ♥

Summer pictures

4. září 2011 v 17:26 | Tyna*
Ahoj :) Mám tady pro vás fotky, ještě z prázdnin ♥ Byly sem venku a fotily co nám přišlo pod ruku :) A taky originálním způsobem sme vyjádřily lásku :D :P Tak si je užijte ;)

LOVE ! ♥
Kofola :)
Víc v celým článku ;)

Konec prázdnin..

2. září 2011 v 13:19 | Nika*
Ahoj lidi.. :) Už jsem na novým gymplu, je to bomba, máme super třídního atd. :)
Ale o škole mluvit nechci, protože mám pro vás několik fotek z posledního dne prázdnin, stráveného s Tynou*.. :)
Byli jsme u mojí babči, má bazén a tak, takže to bylo super :) Komentujte, prosím!

Trochu divná fotka.. :D Kiki s černým obličejem.. :D
Mmm.. buchty od babičky :)
Vše v celém článku!
 
 

Reklama