Myself

Žádnej outfit nebude.

9. ledna 2012 v 21:35 | Nika*

Jojo, celý odpoledne se piplu s outfitem a nakonec se mi to někde poztrácí v komplu.
Prostě zabitý odpoledne :)
Příští týden se nám uzavírají známky, však to znáte, dohánění všeho co se dá atd.. Mám toho nad hlavu a Týnuška taky.
Ještě že to zkončí příští týden, pak bude zase na chvilku lehárečko.
Nechtěla bych tento rok maturovat, jako můj bratr :D
However, outfit udělám tedy zítra.. přidám ho večer. Ve středu si jdu ke Kiki nabarvit hlavu šampónem, výsledek vám sem (možná) dám, když to bude vypadat přijatelně :D

A co vy? Jak válčíte ve škole před pololetím? :)
Nika*

Happy New Year!

31. prosince 2011 v 14:42 | Tyna* a Nika*
Tak a je to tady :) Pořádně si dnešek užijte! My si ho asi užijem ;D Přejeme vám hodně úspěchů v novém roce 2012 a taky vám děkujeme za to, jak na náš blog chodíte a ta úžasná návštěvnost! :) Doufáme, že rok 2012 bude taky tak skvělý jako 2011 pro náš blog. Tak se mějte, už se tu asi neukážem dneska ;) Tak v příštím roce děcka! :D
Tyna* a Nika* :)

Náběr favourite webs!

25. prosince 2011 v 17:00 | Tyna*
Takže, kdo chcete být affs s naším blogem, pište do komentářů:

- Jméno
- Blog
- Proč chcete být affs?
- Nevadí vám, že neobíháme moc často?
- Napíšeme, jestli vás berem.

Tyna* a Nika*

Mažu affs!

25. prosince 2011 v 16:50 | Tyna*
Zdravím :) Jenom sem po dlouhé době obíhala affs a všimla sem si jak někteří mají už dlouho pozastaveno, nebo spíš, že dlouho nepřidávají a už mě to moc nebaví, spíše si najdu jiné affs :) Takže teď máte šanci, hlavně vy, co sem pravidelně chodíte :) Jinak teda tyhle mažu:


Hodně že? Promiňte, ale myslím, že už stejně na blogu nejste :D Jen prostě mažu ty blogy, co mám v menu a nejsou aktivní ;)
Tyna*

Štědrý den!

24. prosince 2011 v 0:17 | Tyna*

Áa je to tady :) Máme tu Štědrý den (snad budou rodiče štědří :D). Samozřejmě vám přeju Veselé Vánoce, i za Niku. Užijte si to a hlavně nebuďte na blogách :P Koukejte na pohádky, pohodička a ať máte bohatýho ježíška ;) Udělala sem vánoční design s The Kooks. Kdo nezná, šup na youtube. Tak si to volno užijte, já moc přidávat nebudu. Možná jen fotky, pokud budete chtít. Mějte se famfárově, já si du dát ještě rumovou polevu. :D Kdo nejí kapra, ruku nahoru ;) Jinak děláte nějaký tradice a zvyky? Klidně pište. Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady, coca-colu si vychutnéj :) My ještě nemáme stromek, zdobíme až zítra, vlastně už dneska ;) Těším se! Tak jo, dobrou děcka.
Tyna*

Rudolph, the red-nosed reindeer..

18. prosince 2011 v 14:28 | Tyna*
..had a very shiny nose. Zdarec! Sněží sněží, tedy nasněžilo. Juch! Víte co je krásný? Procházet se s přáteli o půlnoci v čerstvě napadeném sněhu, dělat andělíčky ve sněhu uprostřed silnice a zpívat si Vypsanou fiXu :) Píšu vám, protože sem dlouho nic nenapsala :D a taky dnes už je 4. advent a zítra mám narozeniny. :)) Co vy jak se máte? Udělám nějakou tu grafiku možno i design. Ještě ale vymyslím s kým atak. Asi udělám na náš blog vánoční design s The Kooks, kdo neví, nezná, TADY super song ;) Já si du nalakovat nehty novým lakem.
S láskou Tyna*

Prague.

11. prosince 2011 v 20:26 | Tyna*
Ahoj! :) Tak sem doma :D Promiňte, že sem nic nepřednastavila, ale vůbec sem nestíhala a teď taky ne. Zítra vám sem dám Vánoční Design. Tak se můžete aspoň na něco těšit. Jinak v Praze super! Byly sme na Hello Dolly a pak nákupy, nákupy, NÁKUPY. Mám i dárky, ale ještě né všechny. Tady ty fotky nahoře a dole sem fotila :D Jako nic moc, ale Václavák a pak jedna v GJ Coffee. Tak a jak ste se měli vy? Co dnes, 3. advent :) ? Já zas musím jít. Nestíhám ;) Tak se mějte, zítra ten design.

Tyna*

Co byste chtěli? :)

27. listopadu 2011 v 19:34 | Tyna*
Ahoj, tak, dneska celej den přemýšlím, co bych tak přidala na blog a nic mě nenapadá :D Bude za chvilku 1.12. a já bych chtěla udělat něco Vánočního, asi deisgny :) nebo grafiku. Prostě do komentářů napište, co chcete. Návody, grafiku apod. Díky :) Jinak těšíte se na Vánoce?? A máte už dárky? :)
Tyna*

Mažu affs!

26. listopadu 2011 v 11:55 | Tyna*
Čusík džusík ve vodce. Jak je? :D Včera (vlastně dneska tak ve tři ráno) jsme shlídli všechny 3 díly Vřískotu :D dobrý ne? Je to pěkná sračka, a navíc je to vtipný. Viděl někdo Scary Movie ? Tak to není žádná změna :D Myslela sem, že se budeme bát všichni a ono nic :D Pořád se tam někdo bodal a ožíval a tak, docela nuda. Ale, chtěla sem vám říct, že si chci pár affs smazat, jen ty, co se s nima tak nebavím, jako s těma ostatníma :) Promiňte, ale bude to tak lepší :) Dneska ještě přidám můj zimní outfit, tak se těšte :)

Tady teda ti, co mažu.

No, to je vše! Nezlobte se na mě :) Já na váš blog nepřestanu chodit, jen tam nebudu chodit tak často :) A navíc sem si chtěla ty affs už dlouho protřídit ;)
Tyna*

Dnes chystám!

24. listopadu 2011 v 14:35 | Tyna*

Ahoj! Teď sem ve škole, a včera celý odpoledne jsem dělala design tady na blog :) Tak ho nastavím až přijdu domů :) Můžete se těšit, snad se vám bude líbit. Dneska mi odjeli rodičové, až do neděle, takže se bude pařit! :D :) Tak mě tady hlavně v pátek moc nečekejte ;) A jak se máte? pište! Nudím se tady :D
Tyna*
 
 

Reklama