Myself

Žádnej outfit nebude.

9. ledna 2012 v 21:35 | Nika*

Jojo, celý odpoledne se piplu s outfitem a nakonec se mi to někde poztrácí v komplu.
Prostě zabitý odpoledne :)
Příští týden se nám uzavírají známky, však to znáte, dohánění všeho co se dá atd.. Mám toho nad hlavu a Týnuška taky.
Ještě že to zkončí příští týden, pak bude zase na chvilku lehárečko.
Nechtěla bych tento rok maturovat, jako můj bratr :D
However, outfit udělám tedy zítra.. přidám ho večer. Ve středu si jdu ke Kiki nabarvit hlavu šampónem, výsledek vám sem (možná) dám, když to bude vypadat přijatelně :D

A co vy? Jak válčíte ve škole před pololetím? :)
Nika*

Happy New Year!

31. prosince 2011 v 14:42 | Tyna* a Nika*
Tak a je to tady :) Pořádně si dnešek užijte! My si ho asi užijem ;D Přejeme vám hodně úspěchů v novém roce 2012 a taky vám děkujeme za to, jak na náš blog chodíte a ta úžasná návštěvnost! :) Doufáme, že rok 2012 bude taky tak skvělý jako 2011 pro náš blog. Tak se mějte, už se tu asi neukážem dneska ;) Tak v příštím roce děcka! :D
Tyna* a Nika* :)

Náběr favourite webs!

25. prosince 2011 v 17:00 | Tyna*
Takže, kdo chcete být affs s naším blogem, pište do komentářů:

- Jméno
- Blog
- Proč chcete být affs?
- Nevadí vám, že neobíháme moc často?
- Napíšeme, jestli vás berem.

Tyna* a Nika*

Mažu affs!

25. prosince 2011 v 16:50 | Tyna*
Zdravím :) Jenom sem po dlouhé době obíhala affs a všimla sem si jak někteří mají už dlouho pozastaveno, nebo spíš, že dlouho nepřidávají a už mě to moc nebaví, spíše si najdu jiné affs :) Takže teď máte šanci, hlavně vy, co sem pravidelně chodíte :) Jinak teda tyhle mažu:


Hodně že? Promiňte, ale myslím, že už stejně na blogu nejste :D Jen prostě mažu ty blogy, co mám v menu a nejsou aktivní ;)
Tyna*

Štědrý den!

24. prosince 2011 v 0:17 | Tyna*

Áa je to tady :) Máme tu Štědrý den (snad budou rodiče štědří :D). Samozřejmě vám přeju Veselé Vánoce, i za Niku. Užijte si to a hlavně nebuďte na blogách :P Koukejte na pohádky, pohodička a ať máte bohatýho ježíška ;) Udělala sem vánoční design s The Kooks. Kdo nezná, šup na youtube. Tak si to volno užijte, já moc přidávat nebudu. Možná jen fotky, pokud budete chtít. Mějte se famfárově, já si du dát ještě rumovou polevu. :D Kdo nejí kapra, ruku nahoru ;) Jinak děláte nějaký tradice a zvyky? Klidně pište. Vánoce jsou tady, Vánoce jsou tady, coca-colu si vychutnéj :) My ještě nemáme stromek, zdobíme až zítra, vlastně už dneska ;) Těším se! Tak jo, dobrou děcka.
Tyna*

Rudolph, the red-nosed reindeer..

18. prosince 2011 v 14:28 | Tyna*
..had a very shiny nose. Zdarec! Sněží sněží, tedy nasněžilo. Juch! Víte co je krásný? Procházet se s přáteli o půlnoci v čerstvě napadeném sněhu, dělat andělíčky ve sněhu uprostřed silnice a zpívat si Vypsanou fiXu :) Píšu vám, protože sem dlouho nic nenapsala :D a taky dnes už je 4. advent a zítra mám narozeniny. :)) Co vy jak se máte? Udělám nějakou tu grafiku možno i design. Ještě ale vymyslím s kým atak. Asi udělám na náš blog vánoční design s The Kooks, kdo neví, nezná, TADY super song ;) Já si du nalakovat nehty novým lakem.
S láskou Tyna*

Prague.

11. prosince 2011 v 20:26 | Tyna*
Ahoj! :) Tak sem doma :D Promiňte, že sem nic nepřednastavila, ale vůbec sem nestíhala a teď taky ne. Zítra vám sem dám Vánoční Design. Tak se můžete aspoň na něco těšit. Jinak v Praze super! Byly sme na Hello Dolly a pak nákupy, nákupy, NÁKUPY. Mám i dárky, ale ještě né všechny. Tady ty fotky nahoře a dole sem fotila :D Jako nic moc, ale Václavák a pak jedna v GJ Coffee. Tak a jak ste se měli vy? Co dnes, 3. advent :) ? Já zas musím jít. Nestíhám ;) Tak se mějte, zítra ten design.

Tyna*

Co byste chtěli? :)

27. listopadu 2011 v 19:34 | Tyna*
Ahoj, tak, dneska celej den přemýšlím, co bych tak přidala na blog a nic mě nenapadá :D Bude za chvilku 1.12. a já bych chtěla udělat něco Vánočního, asi deisgny :) nebo grafiku. Prostě do komentářů napište, co chcete. Návody, grafiku apod. Díky :) Jinak těšíte se na Vánoce?? A máte už dárky? :)
Tyna*

Mažu affs!

26. listopadu 2011 v 11:55 | Tyna*
Čusík džusík ve vodce. Jak je? :D Včera (vlastně dneska tak ve tři ráno) jsme shlídli všechny 3 díly Vřískotu :D dobrý ne? Je to pěkná sračka, a navíc je to vtipný. Viděl někdo Scary Movie ? Tak to není žádná změna :D Myslela sem, že se budeme bát všichni a ono nic :D Pořád se tam někdo bodal a ožíval a tak, docela nuda. Ale, chtěla sem vám říct, že si chci pár affs smazat, jen ty, co se s nima tak nebavím, jako s těma ostatníma :) Promiňte, ale bude to tak lepší :) Dneska ještě přidám můj zimní outfit, tak se těšte :)

Tady teda ti, co mažu.

No, to je vše! Nezlobte se na mě :) Já na váš blog nepřestanu chodit, jen tam nebudu chodit tak často :) A navíc sem si chtěla ty affs už dlouho protřídit ;)
Tyna*

Dnes chystám!

24. listopadu 2011 v 14:35 | Tyna*

Ahoj! Teď sem ve škole, a včera celý odpoledne jsem dělala design tady na blog :) Tak ho nastavím až přijdu domů :) Můžete se těšit, snad se vám bude líbit. Dneska mi odjeli rodičové, až do neděle, takže se bude pařit! :D :) Tak mě tady hlavně v pátek moc nečekejte ;) A jak se máte? pište! Nudím se tady :D
Tyna*

Sem zpátky!

19. listopadu 2011 v 19:01 | Tyna*
Zdravím! Tak hurá, konečně kompl doma. Musím vám to vynahradit! To se nebojte. Už i přemýšlím s kým vám udělám vánoční designy! :D Ale teď je to doma hektický, dělají nám okna, do toho škola (máme toho fakt hodně!). Tak snad se nezlobíte :D nebo podobně. VGS bude pokračovat, to se nebojte! A dneska du na Rolling Stones ;) jakože revival samozřejmě :D Deme i s Nikou* a tak. Tak zítra se vám určitě ozvu ;)
S láskou, vaše Tyna*

Omluva :)

3. listopadu 2011 v 14:22 | Tyna*
Ahoj, vím, že teď tu vůbec nejsem a nic nepřidáváme. Ale je moc školy a taky nemám POČÍTAČ! achjo.
Něco se stalo asi vir, tak už ho brácha dal včera do opravny, doufám, že vám to nevadí :)
VGS vyhodnocení přidáme až budu mít počítač ;) Tak vydržte, díky za strpení :) Doufám, že se nezlobíte.
Vynahradím vám to. Přidám nový design a nějakou grafiku, atd :) Teď máme infošku ve škole :D
Tak tady píšu a profesor si tam něco povídá o vnitřní paměti :D Tak se mějte,
dnes se sem možná ještě večer stavím, pokud nebude brácha doma :)
Mějte se! Brzo se vrátím ;) Tyna*

Halloween!

29. října 2011 v 17:48 | Nika*
Moc se všem omlouváme, že jsme tu od středy nebyli, ale Tyna* má něco s počítačem, nejede jí internet a zvuk nebo co :D A já teď jaksi nemám co na přidání. Ale kdyby ste chtěli fotky z Anglie, tak vám je sem klidně dám :)
Jinak, dneska jdu k Tyně* spát, protože budeme mít takovou malou oslavu halloweenu :) Upečeme sušenky, budeme jíst pizzu a tak :D :) A o půlnoci samozřejmě horor ;) Chtěli jsme si vyřezat dýni, ale jaksi žádnou nemáme.. :D..


Takže pište do komentářů, jestli tu chcete fotky z Anglie :)
Mějte se, objevím se tu zítra na večer nebo v pondělí.. :)
Pa Nika*

Few words

26. října 2011 v 0:05 | Nika*
Tyna* říká, abych sem nic nepsala, ale já sem stejně něco napíšu :D
Nebo vám aspoň popřeju dobrou noc a sladké sny, aby se vám krásně usínalo :)
Dobrou :*


Nika*

Led Zeppelin Revival

21. října 2011 v 16:32 | Tyna*
Zdravíčko :) Jak se máte? Já užasně, je pátek, to zaprvé :D a zadruhé máme týden volna ve škole! Jahů. Nika* vám sem někdy hodí ten outfit, dneska asi ne, deme na Starou Pekárnu na koncert Led Zeppelinů a na kamoščinu kapelu, která tam bude jako předkapela :) Už se strašně těším! Vyhodnocení VGS tady čekejte asi zítra ráno, nebo večer. Jedu totiž pryč ;) Tyjo, Led Zeppelin znáte ne? Doufám, že jo :D Kdyby něco, pusťte si tuhle. Ta je nejlepší :) Na živo to bude super, sice revival ale i tak :))
Tak jo, du dělat na designu pro náš blog a asi nějaká grafika, pište co byste chtěli :)
Tyna*

Jimi Hendrix !

14. října 2011 v 23:49 | Tyna*
Čusík džusík (strašnej pozdrav) :D Jak se máte? Já jsem dnes totálně mimo. A jako hodně :D Sem nevyspalá už asi 4 dny. A přišla sem na to, že první nevyspalej den se všemu smějete, druhej už spíte v hodinách, třetí den jen přežíváte a čtvrtej den ste jako zhulení :D Ano, já dnes měla 4. den :D No neřešte moje kecy. Jsou to kecy v kleci! :D V pohodě zas..Jen sem happy jak dva grepy, že du zítra na Jimiho Hendrixe! To je nářez už se těším. Samozřejmě Revival ;D Pro neznalce, kytarová legenda. Pusťte si povinně this one
Bože, to je dokonalý :D
Takže zítra budu s láskou (Nika*) Moc tady nebudu. Seru na vás děťátka :D :* Ale víte, že vás miluju. No nic já běžím se vyspat nebo to se mnou bude dost zlý :DD :) Dobrou! Tyna*

Obal CD Bruno Mars

13. října 2011 v 18:58 | Tyna*
Tak zadání VGS tady už máte pod tímto článkem a teď přidám Obal CD s Brunem do VGS, ve které sem :D :) No snad se vám budou líbit, udělala sem dva a pošlu odkaz na jeden ale nevím na který :D A jsou si dost podobný ;) Tak mi pomozte..:)

1.

2.

a vzadu :)


Tak který mám poslat? :D :)
Tyna*

Sorry :)

9. října 2011 v 12:48 | Tyna*
Ahoj!! Promiňte, že sme teď nic nepřidaly na blog :D Ale včera byla taková sešlost pár kamošů u Niky* a v pátek zase Nika spala u nás a tak no..:D Takže na blog nebyl vůbec čas. Dneska se budu učit děják a chemii. Taky budu na blogu. Udělám grafiku, hodně asi :D Abych měla něco i na týden atd :) Však to znáte. Pokud píšu jak debil tak se za to omlouvám, ale asi mám v sobě ještě zbytkový alkohol :D Tak já du na grafiku, pište co byste tu chtěli, ale ne žádný designy prosím :D :)
Díky, že posíláte výtvory do VGS už chybí jen 5 lidí :)) Taky musím někdy udělat vyhodnocení s Nikou..asi na tom začnu dneska :D :) No nic, pište a já du něco dělat :D Tyna*

MISS U!

4. října 2011 v 21:43 | Nika*
Asi si teď někdo řekne "proboha, proč to sem píše" ale i když Alinka nebyla můj pes, hrozně mi chybí.. ♥ Znala jsem ji 7 let a je to pro mě tak obrovská ztráta, že si nedokážu představit, jak bych to snášela, kdybych ji měla 13 let.. :(
Pamatuju si, jak jsem byla šťastná, když poprvé přiběhla na moje zavolání, když mě poprvé oblízla.. :') Nebo když jsem přišla k brance a ona přiběhla, strčila čumáček do plotu a začala mě očuchávat.. :) :(
Nikdy na ni nezapomenu, protože tenhle pes nebyl obyčejný.. byl to ten nejlepší pes na světě! ♥
Chybíš mi, Alinko!! :'((

♥♥♥

Pes nejlepší přítel člověka

4. října 2011 v 17:05 | Tyna*
Já ji miluju ♥ Díky všem co mi přáli ať je to s Alinkou lepší. Bohužel..Dnes příde kolem 7 večer doktorka..Dneska je její poslední den. Já to asi nepřežiju! :((( Achjo..To je hrozný. Brečím celej den, ve škole to potlačuju ale doma, jen co si na to vzpomenu, brečím. Já vás do toho nechci tahat, to ne! :) Ale jen informuju. Tak já du zveřejnit tu VGS...Zatím, Tyna*
 
 

Reklama