Myself

Hiatus!

17. srpna 2012 v 17:03 | Tyna*
Takže teď si balím a v noci, ve 3 odjíždíme do Itálie :) Nestihla jsem nic přednastavit :/ Takže tady bude nuda :D ale jak přijedu, tak to nějak vynahradím. Užívejte prázdnin, dokud můžete! Mějte se tu hezky a neseďte u těch komplů taky :P Takže čauko v sobotu :) ikdyž to jdu večer zas někam, takže asi až v neděli! :D
Vaše Tyna* :)

Ideas for graphic?

2. srpna 2012 v 15:16 | Tyna*
Pište, co byste tu rádi viděli, ale prosím, nepište mi sem, že chcete design pro svůj blog atd, není to objednávka, jen možné nápady, které pak vytvořím :D :) Musím to tu nějak rozjet, přidám outfity, fotky, nějakou tu grafiku atd :) Takže pište pište.
Tyna*

Další šance pro tento blog?

31. července 2012 v 20:16 | Tyna*

Hey, takže jsem se rozhodla se vrátit, ano chybí mi blog a všechno, hlavně grafika. Doufám, že obnovím návštěvnost a budete to tady mít zase tak rádi jako předtím :) Udělala jsem po šíleně dlouhé době design, takže je nic moc :D ale tak na začátek. Už jsem promazala i starý články, aby to tu bylo přehlednější. Tak já du nastavit ten design, návštěvnost asi přidávat nebudu, toho je moc :D a ještě nějakou tu rekonstrukci a taky smažu AFFS! udělám favourite webs a tam dám lidi, kteří sem budou chodit často a bude poznat, že rádi :) Tak čusan zatím ;)
Tyna*

Tyvole to je ale doba co..

21. května 2012 v 20:50 | Tyna*
...co jsem tady naposled byla! :D Člověci moji, vubec netuším, co s váma je a vy zas nevíte co je se mnou. Mám pro vás zprávu ohledně blogu. Grafika mi chybí, jenže jsou důležitější věci, ale víte co! Brzo tady budou prázdniny, takženc tady asi budu. Prostě smažu affs, budu srat na to co si zlí lidi myslí a dělat co mě baví a přidávat pro vás grafiku, návody a různý věci, však znáte. Tak co, těšíte se na prázky, chyběla jsem vám? Tipuju, že ne :D Já se podívám na blogy mých affs, už teda bývalích. Samozřejmě, ty co znám dlouho a jsou takový důvěrnější si nechám třeba někde v menu jako oblíbený stránky. Tak se mějte suprově, já zas valím. Čuus Tyna(:

animace z we♥it

Co už ?

3. března 2012 v 18:17 | Tyna*
ČUS
Zdravím, po dlouhé době. Omlouvám se všem, že tady vůbec nejsem. Není čas a nálada na blog. Nějak nevím co mám dělat. Asi sem tam přidám grafiku, návod nebo tak. "Obíhat" nebudu moc. Jak už vidíte teď. Pokud to někomu vadí, napište, že si mě mažete nebo tak. Budu se snažit něco přidat aspoň jednou do týdne. Třeba se to zas zlepší, ale pochybuju. Normální život je lepší, to ví každý. Doma jsem jen minimálně, a to večer po škole. Taky musím někdy spát a učit se. Takže chápete. Tak ráda bych se s váma o všechno dělila, ale nemám ani čas to sem napsat. Uvidíme uvidíme, jak to půjde dál. Možná to všechno smažu a rozloučím se s blogem jednou provždy.
Zatím čauko. Tyna*

LYŽÁK

22. února 2012 v 0:17 | Tyna*

ČUS! Tak jedem na lyžák! Sraz je ve 4:30 u školy, tak to potěš :D No jdu spát, ale moc se nevyspím ;) Jinak přednastavila jsem vám jeden článek s blendama, na víc jsem se nezmohla. Tak si to tu užívejte a nemažte si mě z affs, nebo tak, znáte to :) Budete mi chybět!

Tyna*

Sorry))

17. února 2012 v 19:30 | Tyna*

Čus, je mi to líto. Nic nepřidávám. Není čas. Dělám věci do školy, jsem s přítelem a tak. Příští týden ve středu jedem na lyžák. Asi vám tady něco přednastavím. Udělám hodně grafiky. V pondělí píšem dva testy, tak se budu o víkendu učit, ale pak už pohodex a lyžák. Těším se strašně! Party každej večer) A co vy? žijete? Prosím, nemažte si mě/ Neobíhám ani tak, ale prostě na to nemám. Nestíhám, ani mě blog moc nebaví. Uvidíme. Tak zatím, páčko
Tyna*

Holidays

4. února 2012 v 14:49 | Tyna*

Ahoj :D Té animace si nevšímejte! Je jen z nudy ;) Já napravo a Nika nalevo. :D
Tak co, jak si užíváte volna? Já super :) Spím, jím, chlastám :D Nestěžuju si. Dneska jdu právě taky na akci,
ke kámošce, bude tam hodně lidí z naší třídy atd :) už se těším. Grafika? Fakt nevím, co mám dělat!
Udělám nějaký návod či co. Tak uvidíme. Každopádně, dneska tady něco přibyde ;)

Prosím vás o HLASY! Jsem nominovaná na nejlepší grafický blog :)
Díky moc :)
Tyna*

Helou

28. ledna 2012 v 17:13 | Tyna*
Čus, vím, že tady vůbec nejsem. Když normální život je prostě přednější :D
Nemyslete si, že na vás kašlu. Vůbec, jen prostě není čas na grafiku ani na blog samotnej.
Je mi to moc líto, snad to chápete. Až se budu nudit, něco vám sem hodím.
Je mi jedno, že se změnší návštěvnost apod. Já na to čas fakt nemám :D Neopouštím vás úplně.
Až bude volno a já se budu možná nudit, něco sem hodím. Snad i dřív než budou jarňáky.
Uvidíme. Nezlobte se a prosím hlavně si mě nemažte z affs apod.! Dík.
Teďka valím do kina, možná sem něco dám v pondělí, ale pochybuju ;)
Prosím, hlavně mě vynechejte z kontrol apod.
Vážně děkuju za pochopení :)
Tyna*

Sorry > grafika

14. ledna 2012 v 16:04 | Tyna*

Zdravím :) Omlouvám se, že tady vůbec nejsem. Tento týden přidávala skoro jen Nika, a já nic. Mám toho moc do školy, celej týden sem každej den spala asi tak 2-4 hodiny. Prostě dneska jsem vše dospávala. Vstala jsem o půl druhé. Příští týden musím ještě vylepšit známky. Takže se taky nevyspím. Pokusím se dnes a zítra přidat co nejvíce grafiky jako vynahrazení. Uvidím podle toho, co budu dnes a zítra dělat. Začnu tapetou se Selenou, nějaké návody apod. :)
Tyna*

 
 

Reklama