Myself

Objednávka designů, layoutů apod

30. května 2015 v 20:31 | Tyna*

Čauko ! Jsem tu zpět. Mám uspěšně odmaturováno, francouzský gympl. (Yeey)
Otevírám objednávku designů! Blog asi v provozu nebude. Chci si osvěžit vyrábění designů, pokud se někdo ozve. Ráda bych zkoušela novou grafiku, abych si tím mohla v budoucnu třeba vydělávat nějakou tu korunu. Snad se mi něco povede sehnat. Jinak na vysokou školu se chystám určitě. Tak doufám, že si někdo o design napíše a že ho moje kecy neodradí.
Poprosím vás jen o několik málo pravidel, více v článku.

Order Designs / Objednávka

15. července 2014 v 15:00 | Tyna*
Znovu otevírám objednávku designů! Uvidím, jestli se vůbec někdo zapíše.
Pro objednání designu si musíte přečíst PRAVIDLA BLOGU (pravidla u order designs), potom jen vyplníte objednávku a já vám odpovím, jestli vaši žádost splním, nebo ne. ))


1) S kým, čím design bude?
2) Nějaké určité téma, styl? (letní, zimní, fanblog, fashion, galerie, luxusní..)
3) Jaké barvy na design? (barvy většinou vybírám podle fotek, aby to ladilo)
4) Odkaz na fotky, obrázky, které chcete dát na design.
5) Nějaké určité nápisy na design?
6) Bonusy, dodatky k designu? (avatar, šablonka, popisky..)
7) Souhlasíte s pravidly? (menší shrnutí: blog musíte mít minimálně měsíc, nevydávat design za svůj, nemazat podpis, nevyužívat nic z designu na grafiku, mít ho aspoň týden)


Tak doufám, že někdo napíše :)
Prosím, pište sem jen objednávky, ostatní můžete do článku pod tímto ))

Tyna*

Omlouvám se

21. září 2013 v 11:52 | Tyna*
Ahoj, je to strašný, nejede mi počítač! V pondělí jde do opravny, uvidíme. Teď budu na mamčiným mini noťasu :D Není to tak hrozný, už tady mám i PS, takže budu něco tvořit :) Začnu fotkama a každej týden určitě nějakou grafiku přidám, spíš o víkendu, prottože ve škole už se to docela rozjelo a ještě jsou různý jiný akce, tak uvidím, snad i přes týden tady budu :) Jdu na úpravu těch fotek, který chci dneska přidat, večer je GML párty (naší školy) :D Nevím jestli tam půjdu teda, chci jít jen do města a pak se rozhodnem, ale asi to dopadne, že půjdem, achjo achjo..To dopadne :D Tak si užívejte víkendu, ještě přidám ty fotky :))
Tyna*

Island in the sun (I'm back)

15. září 2013 v 10:41 | Tyna*
weheartit.com

Zdravím :) Omlouvám se, že jsem nestihla ani přidat článek s tím, že tady nebudu. Prostě jsem nestíhala, byla škola, balila jsem se na poslední chvíli a ještě jsem večer před odjezdem šla do města a vrátila se skoro na odjezd ve 4 ráno :D Teď už jsem zpátky, tak zase budu aktivní :) No, některým jsem to psala, ale pro ty, co neví, byla jsem na Sicílii a bylo to suprový! Potápění, sluníčko, opalování, večeře, hezcí kluci a hlavně teplo! Málem jsem umrzla, když jsme přistáli v Praze :D No a jak se máte vy? Dneska jedem hned za ségrou na hody, budu tady až večer, ale přidám něco určitě. Hodně jsem fotila, takže čekejte článek s fotkama :) Pak taky grafiku a ještě musím dodělat nějaký designy z objednávky, tak zatím, večer :)
Tyna*

Co byste tu chtěli?

22. srpna 2013 v 12:01 | Tyna*
Zdravím ty, kteří jsem ještě někdy omylem zabloudí :D Vím, jsem hrozná, vždy to tady nechám napospas svému osudu :D Slibuju vám, že teď už se to nestane :) Aspoň třeba napíšu, teď tady takhle a takhle dlouho nebudu. Hlavně musím začít něco tvořit, nemám co přidávat, asi udělám objednávku na designy a grafiku, to by mohl být fajn rozjezd! Už mi psala jedna holčina o design, tak uvidíme :) Každopádně jsem se podívala na fav. blogy, možná jich najdu víc, nebo udělám náběr, kdo by chtěl spřátelit :D No, těšte se! :)
Vaše Tyna*

Wildcat

22. března 2013 v 21:47 | Tyna*
Zdravím, vím, že jsem teď nic nepřidávala, ale byli tady francouzi na výměnu, takže u mě týden bydlela francouzka, v květnu jedeme my do Francie, někdo si možná pamatuje, že takhle to bylo před dvěma lety, psala jsem o tom na blog. Tyjo, to už je tak dlouho :D No nic, nechám nostalgie a k věci. Už jsem udělala design na blog. Doufám, že se vám bude líbit. Ještě ale není úplně hotový. Chybí menu a stránka a popisky, to brzo dodělám. Aby jste si nemysleli, že vám tu dám jen holý článek, ukážu náhled z designu. Napište, co si o něm myslíte. Je to design dělaný docela po dlouhé době :D


Jak říkám, ještě není hotový. PS. taky chystám grafiku, oddělovače, tapety, i design možná (jarní).
Tyna*

Bonjour †

14. března 2013 v 13:41 | Tyna*
Ahoj, nezabíjejte mě :D Vím, že jsem tady vůbec nebyla a kašlala na blog. Docela mě to přestalo bavit, každý dělá designy, nápady jsou pořád stejný, není čas, moc školy, víc času s přáteli a přítelem. Vážně je toho hodně, blog mě baví, baví mě něco tvořit a pak to sem dát a číst ty super komentáře (většinou :)) Nehodlám končit, proto jsem sem ani nic nenapsala a nechala to tady takové otevřené, volné. Jsem ráda, že se vám líbí moje grafika. Nechci ale dělat s Disney stars apod. Když už chci něco udělat se známou osobností, nevím koho si vybrat. Je tolik herců a zpěváků, kteří se mi líbí. Uvidíme. Budu taky dál pokračovat v outfitech nebo nějaký rady, možná se tu objeví i rubrika DIY, možná. Samozřejmě návody, áno za ty je hodně lidí vděčných. To jsem moc ráda, ale je pravda, že pomáhám až moc, teď dělá v PS každý :D Nevadí, pokusím se dělat návody, které budete chtít, pokud teda budete nějaké chtít :) Tak jestli si tento článek někdo přečetl, budu ráda. Zatím se mějte hezky a užívejte, nejen u blogu. See you later, Tyna*

PS: Brzy bude nový design!!

Probably a hard day's night!

26. září 2012 v 22:59 | Tyna*

No achjo! Nemám čas udělat nic na blog, tak jen mizerný článek :D Snad se nezlobíte, ale musím se učit děják (jo teď), prostě 9 stránek. Musím dostat dobrou známku, protože zkoušením si to moc nezlepším spíš naopak a další testy budou už ve fránině, takže tohle je eventuálně lehký :D (píšem z českých dějin, takže to není ve fr.) A po škole, jdu s kámoškou nakupovat! Už jsem tento týden byla a mám nový věci♥ Udělám vám zas outfit, ale musím nějak zprovoznit foťák :/ Tak se máte na co těšit, možná :D No a večer jdu s tou kámoškou někam do města, party PARTY party :D a v pátek taktéž, ale to něco přidám už přes den ;) Tak se mějte hezky, já jdu na non stop s dějákem :D jo obrázek doklasiky z we♥it :)
Tyna*

Poraďte prosím :)

21. září 2012 v 20:02 | Tyna*

Právě chci udělat design na stažení, ale nevím jestli s Cher Lloyd, Demi Lovato nebo podzimní téma.
Tímto vás prosím o radu, co byste tu uvítali :) Klidně pište i jiný nápady s kým! Jinak jak se máte dneska?
Paráda pátek! Ale nikam nejdu dneska, až zítra večer :P Tak jo, pište a dám sem i anketu! :))

Budu ráda za názory :)
Tyna*

K čemu ty nadpisy jsou?

30. srpna 2012 v 10:50 | Tyna*
Zdravím, moc nestíhám, musím se jít zase chystat někam, do toho už pomalu začíná škola a áchjo, to je hrozný :D Udělala jsem PSD colorizaci, kterou vám přidám dneska odpo, přednastavím to. Taky se brzo těšte na design s One Direction a nový outfit! Jinak udělala jsem přání pro Liama z 1D, pro blog kyticka10.blog.cz, tak ho sem přidám jen tak :D abyste viděli, co sem to zas vytvořila :)
Tak se mějte a on ↑ je fakt slaďouš, ikdyž mně se líbí jinej typ kluků :D
Tyna*

Hiatus!

17. srpna 2012 v 17:03 | Tyna*
Takže teď si balím a v noci, ve 3 odjíždíme do Itálie :) Nestihla jsem nic přednastavit :/ Takže tady bude nuda :D ale jak přijedu, tak to nějak vynahradím. Užívejte prázdnin, dokud můžete! Mějte se tu hezky a neseďte u těch komplů taky :P Takže čauko v sobotu :) ikdyž to jdu večer zas někam, takže asi až v neděli! :D
Vaše Tyna* :)

Ideas for graphic?

2. srpna 2012 v 15:16 | Tyna*
Pište, co byste tu rádi viděli, ale prosím, nepište mi sem, že chcete design pro svůj blog atd, není to objednávka, jen možné nápady, které pak vytvořím :D :) Musím to tu nějak rozjet, přidám outfity, fotky, nějakou tu grafiku atd :) Takže pište pište.
Tyna*

Další šance pro tento blog?

31. července 2012 v 20:16 | Tyna*

Hey, takže jsem se rozhodla se vrátit, ano chybí mi blog a všechno, hlavně grafika. Doufám, že obnovím návštěvnost a budete to tady mít zase tak rádi jako předtím :) Udělala jsem po šíleně dlouhé době design, takže je nic moc :D ale tak na začátek. Už jsem promazala i starý články, aby to tu bylo přehlednější. Tak já du nastavit ten design, návštěvnost asi přidávat nebudu, toho je moc :D a ještě nějakou tu rekonstrukci a taky smažu AFFS! udělám favourite webs a tam dám lidi, kteří sem budou chodit často a bude poznat, že rádi :) Tak čusan zatím ;)
Tyna*

Tyvole to je ale doba co..

21. května 2012 v 20:50 | Tyna*
...co jsem tady naposled byla! :D Člověci moji, vubec netuším, co s váma je a vy zas nevíte co je se mnou. Mám pro vás zprávu ohledně blogu. Grafika mi chybí, jenže jsou důležitější věci, ale víte co! Brzo tady budou prázdniny, takženc tady asi budu. Prostě smažu affs, budu srat na to co si zlí lidi myslí a dělat co mě baví a přidávat pro vás grafiku, návody a různý věci, však znáte. Tak co, těšíte se na prázky, chyběla jsem vám? Tipuju, že ne :D Já se podívám na blogy mých affs, už teda bývalích. Samozřejmě, ty co znám dlouho a jsou takový důvěrnější si nechám třeba někde v menu jako oblíbený stránky. Tak se mějte suprově, já zas valím. Čuus Tyna(:

animace z we♥it

Co už ?

3. března 2012 v 18:17 | Tyna*
ČUS
Zdravím, po dlouhé době. Omlouvám se všem, že tady vůbec nejsem. Není čas a nálada na blog. Nějak nevím co mám dělat. Asi sem tam přidám grafiku, návod nebo tak. "Obíhat" nebudu moc. Jak už vidíte teď. Pokud to někomu vadí, napište, že si mě mažete nebo tak. Budu se snažit něco přidat aspoň jednou do týdne. Třeba se to zas zlepší, ale pochybuju. Normální život je lepší, to ví každý. Doma jsem jen minimálně, a to večer po škole. Taky musím někdy spát a učit se. Takže chápete. Tak ráda bych se s váma o všechno dělila, ale nemám ani čas to sem napsat. Uvidíme uvidíme, jak to půjde dál. Možná to všechno smažu a rozloučím se s blogem jednou provždy.
Zatím čauko. Tyna*

LYŽÁK

22. února 2012 v 0:17 | Tyna*

ČUS! Tak jedem na lyžák! Sraz je ve 4:30 u školy, tak to potěš :D No jdu spát, ale moc se nevyspím ;) Jinak přednastavila jsem vám jeden článek s blendama, na víc jsem se nezmohla. Tak si to tu užívejte a nemažte si mě z affs, nebo tak, znáte to :) Budete mi chybět!

Tyna*

Sorry))

17. února 2012 v 19:30 | Tyna*

Čus, je mi to líto. Nic nepřidávám. Není čas. Dělám věci do školy, jsem s přítelem a tak. Příští týden ve středu jedem na lyžák. Asi vám tady něco přednastavím. Udělám hodně grafiky. V pondělí píšem dva testy, tak se budu o víkendu učit, ale pak už pohodex a lyžák. Těším se strašně! Party každej večer) A co vy? žijete? Prosím, nemažte si mě/ Neobíhám ani tak, ale prostě na to nemám. Nestíhám, ani mě blog moc nebaví. Uvidíme. Tak zatím, páčko
Tyna*

Holidays

4. února 2012 v 14:49 | Tyna*

Ahoj :D Té animace si nevšímejte! Je jen z nudy ;) Já napravo a Nika nalevo. :D
Tak co, jak si užíváte volna? Já super :) Spím, jím, chlastám :D Nestěžuju si. Dneska jdu právě taky na akci,
ke kámošce, bude tam hodně lidí z naší třídy atd :) už se těším. Grafika? Fakt nevím, co mám dělat!
Udělám nějaký návod či co. Tak uvidíme. Každopádně, dneska tady něco přibyde ;)

Prosím vás o HLASY! Jsem nominovaná na nejlepší grafický blog :)
Díky moc :)
Tyna*

Helou

28. ledna 2012 v 17:13 | Tyna*
Čus, vím, že tady vůbec nejsem. Když normální život je prostě přednější :D
Nemyslete si, že na vás kašlu. Vůbec, jen prostě není čas na grafiku ani na blog samotnej.
Je mi to moc líto, snad to chápete. Až se budu nudit, něco vám sem hodím.
Je mi jedno, že se změnší návštěvnost apod. Já na to čas fakt nemám :D Neopouštím vás úplně.
Až bude volno a já se budu možná nudit, něco sem hodím. Snad i dřív než budou jarňáky.
Uvidíme. Nezlobte se a prosím hlavně si mě nemažte z affs apod.! Dík.
Teďka valím do kina, možná sem něco dám v pondělí, ale pochybuju ;)
Prosím, hlavně mě vynechejte z kontrol apod.
Vážně děkuju za pochopení :)
Tyna*

Sorry > grafika

14. ledna 2012 v 16:04 | Tyna*

Zdravím :) Omlouvám se, že tady vůbec nejsem. Tento týden přidávala skoro jen Nika, a já nic. Mám toho moc do školy, celej týden sem každej den spala asi tak 2-4 hodiny. Prostě dneska jsem vše dospávala. Vstala jsem o půl druhé. Příští týden musím ještě vylepšit známky. Takže se taky nevyspím. Pokusím se dnes a zítra přidat co nejvíce grafiky jako vynahrazení. Uvidím podle toho, co budu dnes a zítra dělat. Začnu tapetou se Selenou, nějaké návody apod. :)
Tyna*

 
 

Reklama