Hotové designy

Design pro Tess, shades-fifty.blog.cz

9. června 2015 v 16:39 | Tyna*
První design z objednávky je hotový!
Měl být letní a s levandulemi, o něco jsem se pokusila, tak snad se bude líbit.


VELKÝ NÁHLED zobrazíte kliknutím na obrázek

Napiš jestli se ti líbí, nastavím ti ho.
Ještě musím dodělat drobnosti do menu.
Snad se líbí ))

Tyna*

Design pro food-is-my-friend.blogspot.cz

17. července 2014 v 22:44 | Tyna*
Ahooj, dneska jsem udělala první design z objednávky, snad se vám a hlavně majitelce bude líbit! Je na blogspot a tam jsem v životě design nenastavovala, ale to nevadí, nějak si poradím :D Měl být pořádně letní, tak jsem se vyřádila a vznikl z toho tento výtvor ))Doufám, že se líbí, je hodně barevný a letní ))
Zítra se ho pokusím nastavit.
Tyna*


Design pro waiting.blog.cz

18. září 2013 v 12:17 | Tyna*
Zdravím, udělala jsem další design z objednávky. Nevím, kolik jich ještě udělám, ale všechny asi ne. No a za pár dnů zase objednávku otevřu, takže budete moct psát :) Design je pro Jull a měl být jemný, pohodový, letní, do růžové a oranžové. Splnila jsem asi vše. Docela se mi i líbí a nezabral mi moc času. Docela stíhám přidávat každej den, ale nevím jak to bude, spíš to vidím na obden, podle času no :) Stejně moc z vás na blogu není přes týden :D Ve škole dobrý zatím, co vy? Teď už náhled designu:


Velký náhled zobrazíte kliknutím na obrázek.

K designu jsou bonusy (popisky) a


ikonka


avatar


šablonka na fotky

Tak snad se líbí majitelce a vám ostatním taky :)
Prosím, nic z toho nekopírujte! Jedině se zdrojem.
Zítra se pokusím upravit fotky ze Sicílie a snad je tento týden přidám :)
Tyna*

Design pro fame-fashion.blog.cz

1. září 2013 v 10:00 | Tyna*
Promiňte, že jsem nic nepřidala, nebyl čas, včera už jsem chtěla zveřejnit tento článek, ale nestihla jsem to, jeli jsme na oslavu narozenin za segrou a večer jsem jela ještě na poslední letní noc..No, mám teď docela zbytkáč :D Tak a teď k designu! Snad se bude líbit, ještě ho trochu propracuju, tady máte jen náhled :) Nastavila bych ho dneska, až budu mít heslo :)


Ták, jak se vám líbí, a hlavně tobě Kim? :D :)
Ještě dneska něco přidám ;)

EDIT 11:14 - Budu dělat rozvrhy když je 1.9. !!! Napište prosím s kým mám udělat :)

Tyna*

Dodatky k designu pro Chloé

27. srpna 2013 v 17:12 | Tyna*
Huráá, konečně všechno hotový a nastavený :D Nejdýl mi trvaly popisky, nějak jsem se u toho sekla :D No jinak tady dám jen na ukázku, aby tu něco bylo ty dodatky. Zítra udělám další design z objednávky, pak zbývají už jen 2 :)
Tak tady jsou ty výtvory..

oddělovač

šablonka na fotky do článků


no image avatar


á ikonka

To je vše, snad se líbí, a na celkový design se můžete podívat na blogu selenita-daily.blog.cz :)
Tyna*

Design pro selenita-daily.blog.cz

26. srpna 2013 v 23:30 | Tyna*
Tak jsem udělala další design, snad se bude líbit, je se Selenou, možná taky pak půjde jako volný, uvidíme :) Měl být luxusní a podzimní, nevím jestli jsem to až tak úplně dodržela :D Ale líbí se mi ty barvy, a je docela jednoduchý..
Tady je náhled:


Pro větší náhled klikněte na obrázek, design ještě není nastavený, takže na blogu, který je v názvu ho nehledejte :D Ještě musím dodělat popisky, ikonku, šablonku atd nějaký dodatky..Tak jak se vám líbí? Z grafiky čekejte asi další designy z objednávky, potom budu dělat jinou grafiku, taky nějaký outfity chystám :)
Tyna*

Design pro whisty-fashion.blog.cz

26. srpna 2013 v 10:32 | Tyna*
Ahooj, teď nebyl moc čas, ale udělala jsem první objednávku, majitelce se líbí, už ho má nastavenej, tak se líbí snad i ostatním :D Je to fashion design, takový jemný, možná ho za čas, až ho nebude mít dám do volných :) Tak tady už náhled..


Velký náhled zobrazíte kliknutím na obrázek, nebo se mrkněte na blog, je v názvu :)
Budu dělat další designy z objednávky a taky udělám objednávku grafiky. Ještě můžete čekat cokoliv z grafiky s PLL a něco s mýma oblíbenýma hercema :)
Tyna*

Design pro carodejkycharmedlove.blog.cz

16. srpna 2012 v 13:13 | Tyna*
Čuus :D nějak nebyl čas ani nálada na blog, včera (dneska) jsem přišla ve 4 ráno domů a vstala jsem asi v 9, fajn :D Bylo super, až na tu zimu a na to, že nám ujel rozjezd!!! :D A konečně jsem dokončila design z objednávky, asi už je to poslední co udělám, vím, moc jsem jich neudělala, ale už fakt nezvládám, teď tady týden nebudu. Tak aspoň tento, doufám, že se bude líbit. Potom ho někdy možná dám na stažení ;)Nastavím ho asi zachvilku.
Líbí se vám ? :)
Tyna*

Jonas Brothers moustache

10. srpna 2012 v 15:42 | Tyna*
Ahooj, nebyl čas na blog, byla party u kámošky ve sklepě, mají tam takovou super místnost, tam jsme spaly a bylo to parádní :D předtím grilovačka atd :) Tak dneska jsem konečně udělala design (další z objednávky), ale nastavím ho až večer, teď zas valím pryč, a taky ho dám na stažení, protože je vhodný na fansite stránky, doufám, že to majitelce nebude vadit :) tak tady máte náhled!Večer nastavím, možná dám do katalogu na stáhnutí :)
Snad se líbí!
Tyna*

Design pro brunomars-fansite.blog.cz

14. prosince 2011 v 19:15 | Tyna*
Hola amigos, jak se máte? Přidávám náhled designu, kterej sem dělala pro blog brunomars-fansite.blog.cz :) Doufám, že se ti líbí ;) No dělala sem ho docela dlouho :D Vůbec sem neměla nápady, ani sem si nevěděla rady s těma fotkama :D Jo a vy co se zase budete ptát jestli vám neudělám design, NEDĚLÁM NA OBJEDNÁVKU. Toto je výjimka ;) Protože je to affs a chtěla sem udělat s Brunem. Tak se mrkněte.


Pokud se ti líbí a chceš ho nastavit, napiš mi heslo na email: graphica-mail@seznam.cz
Tak, pokud pošleš heslo, nastavím ti ho asi zítra :)
Tyna*
 
 

Reklama