Brushe

Brushes 5 (retro birds)

2. října 2012 v 13:50 | Tyna*
Hola amigos, tyjo, nepřidala jsem nic, nedostala jsem se vůbec na blog :) Včera byl šílenej den, ve škole testy, nic jsem nejedla skoro a bylo mi špatně, došla jsem domů s hroznou bolestí hlavy, ale vyspala jsem se z toho. Dneska, aby tu aspoň něco bylo, takové pěkné brushe, co už mám hodně dlouho :) Třeba někdo stáhne.
Nejsou mé výroby, jsou z brusheezy.com.

Jinak chystám DESIGN na tento blog! Těšte se, zatím mám podklad a ještě přemýšlím s kým ho udělám :D To bude zas něco :) Tak se mějte, zítra asi nic nečekejte, mám taneční! :D ááno, čtete dobře, jak já tam strašně nechci, kdyby aspoň do té stejné školy chodil můj přítel :P No nic, mějte se :)
Tyna*

Brushes 4 The Beatles

5. ledna 2012 v 14:49 | Tyna*
Čuus :) Teď se, ve škole a něco málo přidám, konkrétně brushe :) Nedělala sem je já, ale líbily se mi. Takže stáhněte a používejte jak chcete. Nevím asi se nebudou moc používat na designy nebo tak, ale třeba si je někdo stáhne :) Večer tady budu, ale asi nic nepřidám.
Líbí? :)
Tyna*

Brushes 3 (Decorative)

25. prosince 2011 v 10:57 | Tyna*

Ahoj, užíváte si? Co jste dostali za dárečky? :) Klidně pište! Budu jen ráda. Přidávám jen tak brushe, aby tady něco bylo ;) Někde jsem je stáhla, už nevím je to dlouho, ale upravila sem je trošku a dala do .rar souboru. Jinak jsou tam brushe jak do PS tak i do PFS (PF). Stahujte kliknutím na obrázek :) btw. potřebujete winrar ;)

Snad se líbí a někdo použije ;)
Tyna*

Brushes Flowers 2

26. června 2011 v 14:46 | Tyna*


2. květinkové brushe na stažení :)
Stačí kliknout na obrázek a vesela stahovat :D
Tyto brushe jsou vhodné do PF ale do PS se taky dají dát, ale jinou technikou ;)
KOPÍRUJTE SE ZDROJEM
© Tyna*

Brushes Flowers 1

26. června 2011 v 14:31 | Tyna*Mám pro vás Brushe na stáhnutí :)
Stačí kliknout na obrázek a stahujte! :)
Tyto brushe se dají využít všude ale jsou spíše do Photofiltru :)

KOPÍRUJTE SE ZDROJEM
Tyna*
 
 

Reklama