Srpen 2013

Dodatky k designu pro Chloé

27. srpna 2013 v 17:12 | Tyna* |  Hotové designy
Huráá, konečně všechno hotový a nastavený :D Nejdýl mi trvaly popisky, nějak jsem se u toho sekla :D No jinak tady dám jen na ukázku, aby tu něco bylo ty dodatky. Zítra udělám další design z objednávky, pak zbývají už jen 2 :)
Tak tady jsou ty výtvory..

oddělovač

šablonka na fotky do článků


no image avatar


á ikonka

To je vše, snad se líbí, a na celkový design se můžete podívat na blogu selenita-daily.blog.cz :)
Tyna*

Design pro selenita-daily.blog.cz

26. srpna 2013 v 23:30 | Tyna* |  Hotové designy
Tak jsem udělala další design, snad se bude líbit, je se Selenou, možná taky pak půjde jako volný, uvidíme :) Měl být luxusní a podzimní, nevím jestli jsem to až tak úplně dodržela :D Ale líbí se mi ty barvy, a je docela jednoduchý..
Tady je náhled:


Pro větší náhled klikněte na obrázek, design ještě není nastavený, takže na blogu, který je v názvu ho nehledejte :D Ještě musím dodělat popisky, ikonku, šablonku atd nějaký dodatky..Tak jak se vám líbí? Z grafiky čekejte asi další designy z objednávky, potom budu dělat jinou grafiku, taky nějaký outfity chystám :)
Tyna*

Design pro whisty-fashion.blog.cz

26. srpna 2013 v 10:32 | Tyna* |  Hotové designy
Ahooj, teď nebyl moc čas, ale udělala jsem první objednávku, majitelce se líbí, už ho má nastavenej, tak se líbí snad i ostatním :D Je to fashion design, takový jemný, možná ho za čas, až ho nebude mít dám do volných :) Tak tady už náhled..


Velký náhled zobrazíte kliknutím na obrázek, nebo se mrkněte na blog, je v názvu :)
Budu dělat další designy z objednávky a taky udělám objednávku grafiky. Ještě můžete čekat cokoliv z grafiky s PLL a něco s mýma oblíbenýma hercema :)
Tyna*

Co byste tu chtěli?

22. srpna 2013 v 12:01 | Tyna* |  Myself
Zdravím ty, kteří jsem ještě někdy omylem zabloudí :D Vím, jsem hrozná, vždy to tady nechám napospas svému osudu :D Slibuju vám, že teď už se to nestane :) Aspoň třeba napíšu, teď tady takhle a takhle dlouho nebudu. Hlavně musím začít něco tvořit, nemám co přidávat, asi udělám objednávku na designy a grafiku, to by mohl být fajn rozjezd! Už mi psala jedna holčina o design, tak uvidíme :) Každopádně jsem se podívala na fav. blogy, možná jich najdu víc, nebo udělám náběr, kdo by chtěl spřátelit :D No, těšte se! :)
Vaše Tyna*