Březen 2013

#14 Signatury s Milou Kunis

30. března 2013 v 16:09 | Tyna* |  Signatures
Ahoj, jsem tu a přidávám signatury. Jsou jednoduché, docela se mi líbí. Milu mám ráda, je to super herečka :) Jinak se tu ukážu i zítra, ale nevím kdy. Budu uklízet a barvit vajíčka, super :D tak teď už k výtvoru, použila jsem krásnou fotku, takže ta na tom má velkou zásluhu, no posuďte sami.Snad se vám líbí, zdroj nemusíte uvádět, je tam napsaný, tak ho prosím nemažte. Díky.
Jinak chystám nějaký outfit, později volný design, jinak malá grafika :)
Tyna*

12 Oddělovače - Gold&Silver

29. března 2013 v 19:55 | Tyna* |  Oddělovače
Čauky, tak dnes přidávám jen oddělovače. Jsou obyčejné, nevím, možná je někdo použije. Když už, tak prosím se zdrojem :) Zítra se tu ukážu asi odpoledne.

Snad se líbí, jednoduché no :)
Tyna*


#18 Design wildcat

28. března 2013 v 22:21 | Tyna* |  Blog Design´s
Ahoj, zase se omlouvám, že jsem nic nepřidala, ale není čas :D Takhle to bude asi častěji, pár dní nepřidám, a tak. Doufám, že to nevadí. Jen dávám do rubriky aktuální design, pro přehled. Těšíte se na velikonoce? Já je nesnáším, jediný dobrý je to volno :D No tak tady náhled.


Doufám, že se vám líbí :) Zítra tady budu odpoledne, zkusím něco přidat.
Tyna*

Wildcat

22. března 2013 v 21:47 | Tyna* |  Myself
Zdravím, vím, že jsem teď nic nepřidávala, ale byli tady francouzi na výměnu, takže u mě týden bydlela francouzka, v květnu jedeme my do Francie, někdo si možná pamatuje, že takhle to bylo před dvěma lety, psala jsem o tom na blog. Tyjo, to už je tak dlouho :D No nic, nechám nostalgie a k věci. Už jsem udělala design na blog. Doufám, že se vám bude líbit. Ještě ale není úplně hotový. Chybí menu a stránka a popisky, to brzo dodělám. Aby jste si nemysleli, že vám tu dám jen holý článek, ukážu náhled z designu. Napište, co si o něm myslíte. Je to design dělaný docela po dlouhé době :D


Jak říkám, ještě není hotový. PS. taky chystám grafiku, oddělovače, tapety, i design možná (jarní).
Tyna*

Bonjour †

14. března 2013 v 13:41 | Tyna* |  Myself
Ahoj, nezabíjejte mě :D Vím, že jsem tady vůbec nebyla a kašlala na blog. Docela mě to přestalo bavit, každý dělá designy, nápady jsou pořád stejný, není čas, moc školy, víc času s přáteli a přítelem. Vážně je toho hodně, blog mě baví, baví mě něco tvořit a pak to sem dát a číst ty super komentáře (většinou :)) Nehodlám končit, proto jsem sem ani nic nenapsala a nechala to tady takové otevřené, volné. Jsem ráda, že se vám líbí moje grafika. Nechci ale dělat s Disney stars apod. Když už chci něco udělat se známou osobností, nevím koho si vybrat. Je tolik herců a zpěváků, kteří se mi líbí. Uvidíme. Budu taky dál pokračovat v outfitech nebo nějaký rady, možná se tu objeví i rubrika DIY, možná. Samozřejmě návody, áno za ty je hodně lidí vděčných. To jsem moc ráda, ale je pravda, že pomáhám až moc, teď dělá v PS každý :D Nevadí, pokusím se dělat návody, které budete chtít, pokud teda budete nějaké chtít :) Tak jestli si tento článek někdo přečetl, budu ráda. Zatím se mějte hezky a užívejte, nejen u blogu. See you later, Tyna*

PS: Brzy bude nový design!!