Říjen 2012

#12 Wallpaper with Demi Lovato

7. října 2012 v 12:50 | Tyna* |  Wally
Promiňte, nestíhala jsem nic udělat ani přidat, tak až teď. Ten design na můj blog ještě nemám vůbec hotový, pořád nevím jak ho udělat..No a na přání jsem aspoň udělala tapetu s Demi. Tak snad se vám líbí :) a během týdne čekejte ještě jeden můj outfit a nějakou drobnou grafiku, o víkendu nějaký design spíš.


Stahuj kliknutím na obrázek.
Nekopírovat bez zdroje, neupravovat.
Snad se líbí.

PS.: Teď jedu pryč, tak tady budu spíš večer, ale to se zase musím učit :D
Tyna*

My outfit #17

4. října 2012 v 16:39 | Tyna* |  Outfits
Čaute, tak taneční dobrý :D cajk, a ten design sem nastavím asi až o víkendu :) Ještě teda není úplně hotovej :D a teď, protože už foťák už jede, mám pro vás outfit! takový na teď, když je ráno zima a pak teplo a hezky :)
No a na sobě mám teda vojenský legíny a tričko s cvočkama z pull&bear a košili z haemka, ta už tady byla :D a prstýnek, kterej je nejlepší taky z pb :) Když je ráno zima hodím si na krk ještě takovou červenofialovou šálu :) tu jsem ale zapomněla, takže není na fotce :P Tak snad se líbí :)
Tyna*

Brushes 5 (retro birds)

2. října 2012 v 13:50 | Tyna* |  Brushe
Hola amigos, tyjo, nepřidala jsem nic, nedostala jsem se vůbec na blog :) Včera byl šílenej den, ve škole testy, nic jsem nejedla skoro a bylo mi špatně, došla jsem domů s hroznou bolestí hlavy, ale vyspala jsem se z toho. Dneska, aby tu aspoň něco bylo, takové pěkné brushe, co už mám hodně dlouho :) Třeba někdo stáhne.
Nejsou mé výroby, jsou z brusheezy.com.

Jinak chystám DESIGN na tento blog! Těšte se, zatím mám podklad a ještě přemýšlím s kým ho udělám :D To bude zas něco :) Tak se mějte, zítra asi nic nečekejte, mám taneční! :D ááno, čtete dobře, jak já tam strašně nechci, kdyby aspoň do té stejné školy chodil můj přítel :P No nic, mějte se :)
Tyna*